dabie.pl

Aktualności

22-10-2012

Bezpłatne studia podyplomowe

Trwa rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe przygotowujących do zawodu nauczyciela przedmiotów zawodowych. Projekt "Kadry gospodarki dla edukacji zawodowej" adresowany jest do osób czynnych zawodowo, którzy nie są nauczycielami ale wiążą swoją przyszłą karierę z zawodem nauczyciela przedmiotów zawodowych.

Bezpłatne studia podyplomowe

Źródło: doradcazawodowy.zgora.pl

19-10-2012

Prace nad strategią mają się ku końcowi

9 października br. w świetlicy wiejskiej w Dąbiu odbyło się IV spotkanie zespołu partycypacyjnego w ramach ogólnopolskiego projektu „Decydujmy razem”.
Uczestnicy warsztatów zdefiniowali czynniki wzmacniające rozwój Gminy w każdym z trzech obszarów: środowiskowo-przestrzennym, społecznym i gospodarczym.

Prace nad strategią mają się ku końcowi

Źródło: UG MN

17-10-2012

Telewizja po 7 listopada

Przypominamy mieszkańcom o zakończeniu emisji sygnału analogowego telewizji naziemnej. Ponieważ nadal znaczna liczba osób nie podjęła żadnych działań w celu zapewnienia odbioru telewizji po 7 listopada br., zachęcamy do zapoznania się z informacjami i poradami na ten temat na stronie ministerialnej www.cyfryzacja.gov.pl.

Telewizja po 7 listopada

Źródło: UG NS

15-10-2012

Akcja Prezesa UKE

Prezes UKE zwrócił się z prośbą do m.in. mieszkańców naszej gminy o wzięcie udziału w badaniu potrzeb użytkowników w zakresie dostępu do usług telefonii stacjonarnej, Internetu szerokopasmowego oraz Internetu z hotspotów.

Akcja Prezesa UKE

Źródło: UG NS za UKE

03-10-2012

Konsultacje programu współpracy

Zarządzeniem Wójta Gminy z dnia 3 października 2012r. ogłoszone zostały konsultacje projektu uchwały w sprawie przyjęcia programu współpracy z organizcjami pozarządowymi na rok 2013. Tak jak w poprzednich latach organizacje mają 14 dni na zgłoszenie uwag do projektu.

Konsultacje programu współpracy

Źródło: UG NS

26-09-2012

Wypowiedz się

Szanowni Mieszkańcy

Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, której wyniki będą niezwykle pomocne w pracach Zespołu Partycypacyjnego opracowującego kierunki rozwoju naszej Gminy w kontekście aktualizacji Strategii Rozwoju Gminy Dąbie do roku 2020.

Wypowiedz się
25-09-2012

O zmianach w odbiorze sygnału telewizyjnego

Na prośbę Urzędu Marszałkowskiego informujemy, że 1 października 2012 r., w Zielonej Górze w Sali kolumnowej UM o godzinie 12:00, odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone zmianie nadawania sygnału telewizji naziemnej z analogowego na cyfrowy.

O zmianach w odbiorze sygnału telewizyjnego

Źródło: www.lubuskie.pl

21-09-2012

Obrady lubuskich samorządowców

„W pięknych okolicznościach przyrody” odbył się drugi w tym roku, jednodniowy (18.09.) Konwent Zrzeszenia Prezydentów, Burmistrzów i Wójtów Województwa Lubuskiego, w którym uczestniczyła Wójt Gminy Krystyna Bryszewska. Gospodarzem spotkania był Wójt Gminy Lubrza, Ryszard Skonieczek.

Obrady lubuskich samorządowców

Źródło: NWW

21-09-2012

V Bieg Odry

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim zaprasza na V Bieg Odry – Grand Prix Województwa Lubuskiego w biegach. Impreza rozpocznie się o godz. 11:00 na parkingu przy Hali sportowo-widowiskowej w Krośnie Odrzańskim. Więcej informacji na stronie www.osir.krosnoodrzanskie.pl.

 

V Bieg Odry

Źródło: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim

21-09-2012

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców

Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej wprowadziła nową formę konsultacji dla firm i osób z obszaru Aglomeracji Zielonogórskiej zamierzających założyć własną działalność gospodarczą. Odpowiedzi na pytania i rozwiązania problemów dotyczących prowadzenia i zakładania firmy można teraz otrzymać drogą elektroniczną. A wszystko to całkowicie bezpłatnie.

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców

Źródło: Aglomeracja Zielonogóska