dabie.pl

Gospodarka

30-04-2015

W Lubiatowie powstanie kolejne boisko do plażowej piłki siatkowej

W ramach programu „Boiska do Plażowej Piłki Siatkowej – Lubusik – sportowe Lubuskie na lato” w Lubiatowie powstanie czwarte już w naszej Gminie boisko do plażowej piłki siatkowej! Gmina Dąbie otrzyma z budżetu Województwa Lubuskiego dofinansowanie w kwocie 6000,00 zł na realizację tego przedsięwzięcia.
Celem programu jest tworzenie warunków sprzyjających rozwojowi sportu w województwie lubuskim oraz zapewnienie mieszkańcom regionu alternatywnych form spędzania wolnego czasu poprzez realizację ogólnodostępnych, nieodpłatnych boisk do plażowej piłki siatkowej oraz organizacji na powstałych obiektach turnieju w plażowej piłce siatkowej w ramach współdziałania jednostek samorządu terytorialnego.

W Lubiatowie powstanie kolejne boisko do plażowej piłki siatkowej

Źródło: UG AR

30-04-2015

Konkurs dla najlepszych pracodawców "Kreator miejsc pracy"

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej po raz drugi organizuje konkurs dla najlepszych pracodawców Kreator miejsc pracy. Celem konkursu jest wyróżnienie pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz zatrudnili najwięcej pracowników w 2014 r. Nagrody będą przyznawane w pięciu kategoriach: mała, średnia, duża firma oraz duża firma przemysłowo-produkcyjna, a także duża firma handlowo-usługowa. Konkurs trwa do 29 maja.  

Konkurs dla najlepszych pracodawców "Kreator miejsc pracy"

Źródło: MPiPS