dabie.pl

DO POBRANIA

Sport

02-03-2015

Turniej piątek piłkarskich

06 marca br. w hali Gimnazjum Publicznego w Dąbiu odbędzie się Turniej piątek piłkarskich. Będą to ostatnie zawody piłkarskie w sezonie halowym 2014\15. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 3 marca. Do udziału w turnieju zakwalifikowanych zostanie sześć ekip. Kolejność zgłoszeń będzie decydowała o uczestnictwie w imprezie. Zawody zostaną rozegrane systemem każdy z każdym. Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udziela Janusz Czarnowski tel. 607391150. 

Turniej piątek piłkarskich

Źródło: J. Cz.

26-02-2015

Puchar ligi dla "Pławia"

20 lutego br., w Dąbiu odbył się halowy turniej piłki nożnej, będący podsumowaniem trwającej trzy miesiące ligi. W zawodach uczestniczyło sześć drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Puchar ligi zdobyli zawodnicy z Pławia. Jest to kolejny sukces Pławia w sezonie halowym 2014\15. Dużą niespodzianką turnieju było zajęcie drugiego miejsca przez Szczawno. Trzecie miejsce zajął Mad Mur. Na kolejnych miejscach uplasowały się następujące drużyny: Marko Meble, Spartakus i Masters Squad.  

Puchar ligi dla "Pławia"

Źródło: J Cz

16-02-2015

Mistrzostwa Gminy Dąbie w halowej piłce nożnej

13 lutego br. w hali Gimnazjum Publicznego w Dąbiu zorganizowano Mistrzostwa Gminy Dąbie w halowej piłce nożnej. W zawodach uczestniczyło osiem drużyn. O przynależności do drużyny decydowało miejsce zameldowania. Zespoły rywalizowały w trzech grupach, systemem każdy z każdym.

Mistrzostwa Gminy Dąbie w halowej piłce nożnej

Źródło: J Cz