dabie.pl

DO POBRANIA

Sport

10-02-2015

Kalendarz imprez sportowych na 2015 rok

Animator Sportu przedstawia kalendarz imprez sportowych na rok 2015. 

W najbliższym czasie - 13 lutego br. w hali Gimnazjum Publicznego w Dąbiu odbędą się halowe Mistrzostwa Gminy Dąbie w piłce nożnej. Początek zawodów o godz. 17.00.

Kalendarz imprez sportowych na 2015 rok

Źródło: J.Cz.

09-02-2015

XIV edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej

6 lutego br. w hali Gimnazjum Publicznego odbyła się ostatnia kolejka halowej ligi piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Dąbie. W imprezie trwającej ponad trzy miesiące uczestniczyło 110 zawodników. Drużyny rozgrywały mecze raz w tygodniu, systemem każdy z każdym. Mistrzem XIV edycji została drużyna Marko Meble, drugie miejsce zajął Pław, a trzecie UKS Dąbie. Najwięcej bramek w turnieju zdobył Grzegorz Nadzieja, a za najlepszego bramkarza uznano Mariusza Frydryszaka. Wszystkie zespoły zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami ufundowanymi przez Wójta Gminy Dąbie.
 

XIV edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej

Źródło: J.Cz.

09-12-2014

Orlik Dąbie na wspieramyklub.pl

Orlik w Dąbiu  przyłączył się do grona zrzeszonych klubów/orlików platformy wspieramyklub.pl Serwis  www.wspieramyklub.pl  wspiera finansowo i medialnie kluby sportowe oraz orliki.  Orlik w Dąbiu założył swój profil, na którym zamieszczane są aktualności z jego działalności.

Orlik Dąbie na wspieramyklub.pl